Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tesz vesz megbizható? Hogy...

A tesz vesz megbizható? Hogy is zajlik a vásárlás menete?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni tehességi tesztet de nem merem :-) Nem értem hogy is mennek itt a dolgok pl mit is jelent ez:

"Postaköltség:Postai díjszabás szerint,ajánlott levélként (előre utalva a termék árával)." Vagy pl csekket küldenek és én azt befizetem utánna küldik a teszteket?


2009. okt. 12. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a teszveszen is magánemberek vannak, akik árulnak


megveszed a tesztet, elküldi, hogy hova utald át a pénzt és mennyit pontosan postaköltséggel együtt (egy tesztnek a postaköltsége ajánlva szerintem 330 ft lesz, ezt kalkuláld bele)

amikor megkapja a pénzt, akkor feladja neked postán a címedre


hogy megbízható-e az eladó, azt abból tudod leszűrni, hogy megnézed az értékeléseit - akinek sok a negatívja, attól ne vásárolj


kérdezz még nyugodtan, ha valami nem világos

2009. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor kitöltök egy csekket és befizetem utánna küldi a csomagot. vagy uatni kell a pénzt?
2009. okt. 12. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már vettem teszveszen ovuteszteket és terhességi teszteket is (meg sokminden mást is). A teszvesz nem egy bolt, magánszemélyek árulják a cuccaikat, mint te vagy én. A termék árán felül nyilván ki kell fizetni a postaköltséget, amiért a postás elviszi hozzád. Ha "leütsz" egy terméket - a tesztek licit nélküliek szoktak lenni- akkor megnyerted az aukciót. Erről kapsz is egy emailt. Írsz az eladónak, hogy hova utald a termék+posta árát és hogy milyen levélben kéred - pl. sima, ajánlott, elsőbbségi, stb. Átutalod az összeget, és ha az eladó számláján megjenik a pénz, egy-két napon belül illik postára adnia. Az egész adásvétel néhány nap alatt lezajlik, ha te is gyors vagy és az eladó is.
2009. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fizetés módját az eladó határozza meg. A legegyszerűbb és leggyorsabb az átutalás internetbankon keresztül, mert ahhoz ki se kell tenned a lábadat otthonról, mint a csekknél. (Ezért is praktikus, ha van a bankszámládhoz ilyen lehetőség.)
2009. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha külön nem hangsúlyozza ki az eladó, hogy rózsaszín csekket nem fogad el, akkor besétálsz a postára és csekken befizeted neki a lakcímére a pénzt, de így jóval tovább tart és később kapja meg a pénzt, ergó te is később kapod meg a terméket
2009. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előttem már leírták,hogyan működik. Engem csak az az 1 bosszant az egészben,hogy drága a posta. Pl.ha megveszed a tesztet (nem tudom mennyi a teszen) + posta,annyiért már lehet,hogy kapsz a patikában is,és nem kell rá várni,hogy megjöjjön.

De ez csak az én véleményem. :)

2009. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a teszen rendeltem teszteket. Még választhattam is, h hány ovu+hány terh.tesztet szeretnék. Nagyon korrekt az eladó.
2009. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!