Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt kúra alatt 3mmes...

Clostilbegyt kúra alatt 3mmes méhnyálkahártya a 12. ciklusnapon nagyon vékony? Vastagodik még a ciklus alatt? És 3 nagyobb tüsző az jó mellé? 23-22-18mmes tüszők.

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12. napon volt 13mm
2013. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég vékonyka de nem kell aggodni mert a beágyazódásig ha megtermékenyül simán nöhet még 5-6mmert és az elég is. a tüszök meg..méretre jok csak az hogy 3??hanyadik closty kura?vigyazz nehogy tulstimulaljanak. amikor clostival sikerult teherbe esnem és mar 5hetes volt 11mm volt a nyalkahartya, a closty elvvékonyithatja.nekem az volt a 4 clostys honapom. nem egymas utan.neaggodj,siman összejöhet akár 3 is :D
2013. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.clostis hónapom a mostani...És egyenlőre jelenleg az utolsó is,következő hónapban már nem kell szednem az orvos szerint.
2013. jún. 23. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
igen nekem is igy volt 2honapig szwdtem aztán pár honap pihi és megint 2honap igy volt 4
2013. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked miért lett 2x2hónap?
2013. jún. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!