Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 vetélés után mernétek újra...

3 vetélés után mernétek újra próbálkozni, ha minden rendben volt a vizsgálatoknál (immunolóiain)? Már letelt a 3 hónap.

Figyelt kérdés
Az első 7 hetesen - missed ab, a 2. 5 hetesen spontán, a 3. 9 hetesen missed.
2009. okt. 13. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mernék, de csakis magzatmegtartó gyógyszerrel, és előtte legalább 1 hónapos vitaminfeltöltéssel.

2009. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy ismimnek is 4.re maradt meg a baba, nàluk is minden rendben volt, nem tudjàk mi lehetett a baj! Tedd rendbe a szervezeted, méregtelenits, igyàl méhfal erösitö, peteérést segitö teàkat, s reméljük megmarad! De én semmiképp nem adnàm fel! Anyosomnak 5.re maradt meg a fia, összevartàk a méhét és végig bent volt! Bàr szerintem akkor is ivott azé mentek el sorban a babàk! Még jo hogy a férjem nem az övé :)
2009. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A 3. előtt szedtem egy valag vitamint, terhességmegtartó gyógyszereket (többet is), mégsem maradt meg a baba.

De nem adom fel. Milyen természetes teák vannak, amik segítenek?

2009. okt. 13. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Szorítok :)
2009. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt nézegess!
2009. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
14.19 vagyok vagy javaslom még a [link] oldalt, regisztràcio utàn tudsz kérdezni egy gyogynövény szakértötöl, elég hasznos tanàcsokat ad!
2009. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 2- szer vetéltem el, a harmadik terhességem eredménye bent alszik a szobájában már 9 hónapos (40 hétre egészségesen született) Szóval semmiképpen sem add fel próbálkozz nyugodtan egyébként én aloe verás termékeket használtam a terhesség előtt és alatt.

Sok sikert és jó egészséget!

2009. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy te miért és mikor vetéltél el, illetve, hogy voltál e utánna valamilyen kivizsgáláson és ha igen akkor min? Pontosan miket szedtél a vetélés után? Sajnos én is két vetélésen vagyok túl, és egy 3.-at nem élek túl.
2009. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

A 15:10-es vagyok. Azt nem tudják mitől ment el az első két baba az első 12 hetesen a második 11 hetesen.Az elsőnél véreztem majd kórház és stb... a másodiknál az uh-án mondták hogy nem dobog a szive. Semmiféle vizsgálaton nem voltam, csak a harmadik terhesség előtt felkerestem egy dokit és mikor pozitív lett a teszt rögtön kerestem írt bogyót...

Az aloe vera gélt pedig a terhesség előtt ittam 3 üveggel ( berry nektár, royal jelly)és apával együtt ittuk utolsó hónapban a multi maca-t én később is szedtem kb. 12 hetes koromig + a folsav B12- vel.Kicsit drága de megéri!

Nemsokára tervezzük a kistesót akkor is használni fogjuk.

2009. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tippekt, nem adjuk fel, és remélem negyedszerre nem történik ilyen. :(
2009. okt. 14. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!