Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veteles utani elso menstruacio...

Veteles utani elso menstruacio pontosan 6 hettel a mutet utan jott. Szamolhatom innentol a 30 napos ciklusokat, ugy ahogy a mutet elott mindig 30 napos volt, vagy kell meg par ciklus mire helyreall?

Figyelt kérdés

AZ ovulacio miatt erdekel ennyire.

:)

Sajnos ebben a honapban nem volt lehetosegem ovu tesztet vasarolni.

az is lehet hogy most nem is fog megjonni a 30.napra??

Fajfogal a hasam elvileg 30-an nem varom..

Tesztelni meg korai lenne mert a naptar szerint 17-en volt ovulaciom.

de nem tudom egyaltalan volt e, ez volt az elso vetelesem, evek ota szabalyos 30 naposak a ciklusaim, de nem tudom hogy a mutet utani elso verzes mar normalis ciklus e, vagy az is lehet hogy most ket honapig nem jon meg?

Remenykedem de nem elem bele magam, mutet ota orvos tanacsara szedem az elevitet, 1000mg c vitamint, e vitamint, folsavat es magne b6ot.


2013. jún. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A vetélés és a műtét bezavarhat a ciklusodbw, nekem mondjuk azonnal visszaállt.Legyél türelmes, sok sikert kivánok! 10. dpo-nál hamarabb nem érdemes tesztelni.
2013. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2013. jún. 24. 22:36
 3/5 Roberta77 ***** válasza:

Szia!

Nekem is az első 6 hét múlva jött meg

Utána rendesen visszaállt

A következő 31 napra és az ovu is rendszeresen

a 19. Napon

Azóta 3* mensiztem


Sok sikert

:-))

2013. jún. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 6 hét teljesen normális, főleg mivel műtéti beavatkozás volt, vagyis nem természetes úton zajlott a folyamat. A szervezetednek még kicsit regenerálódnia kell(ett). Szerintem számolhatod onnan a 30 napot, főleg, ha előtte is rendszeres volt a ciklusod. Nagyon drukkolok :)

Én is vetéltem, nekem meg is jött utána 32 napra, volt peteérésem is, bár nem próbálkoztunk, mert én is meg akartam várni mindenképpen az első menstruációt.

Én is szedek E-vitamint, folsavat és magnéziumot :) Csak-csak hatásos lesz :):):)

2013. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!!!

Szurkolok en is :)

2013. jún. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!