Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy 10es teszt...

Lehetséges hogy 10es teszt negativ aztán egy másik teszt mégis pozitiv?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A 10-es a legérzékenyebb, ha az negatív, akkor (még) negatív.

Vagyis lehet hogy korán teszteltél?

Vérzés mikor volt esedékes és mikor csináltad a két tesztet?

2013. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ma csináltam..vasárnap kéne megjönnie de ugy hallottam,hogy már ki kéne mutatnia ha lenne baba mensinek semmi jele szoktam érezni ha megjön
2013. jún. 28. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért kéne kimutatnia?

Simán lehetsz babás, korán teszteltél.

Hétfőn tesztelj, vagy ha nem bírod, vasárnap reggel.

2013. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sokan azt mondták,hogy a mensi elött kimutatja és a tájékoztatóban is ezt olvastam!!vagy nem mindenkinek?
2013. jún. 28. 21:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem ernek a 10es tesztek, tapasztalat. Nekem a vateras is es a draga gyogyszertari Valentin is negativ volt (nem egyet es nem kettot csinaltam), mas tesztek meg mar reg pozitivak voltak es terhes is voltam.

Ugyhogy, ha van teszt, ami pozitiv, akkor terhes vagy. Ha ketelkedsz, ismeteld meg, csak ne a 10-essel.

2013. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt 2 nappal nega volt a 10-es teszt.A nem várt napján volt halvány pozi,rá 2 napra pedig erős pozi.Nem mindenkinek egyformán választódik ki a hcg.Várj legalább a nem vártig,és akkor reggel tesztelj.Megy a drukk,és írd meg majd mi lett az eredmény!
2013. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mostmár erős a gyanum,hogy tényleg nem jók ezek a 10es tesztek!holnap reggel csinálok egy másfajtát ha vasárnap reggelig nem jön meg!
2013. jún. 29. 01:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nem mindenkinek mutatja ki a nemvárt előtt,ha babás.Attól is függ,hogy mikor volt a péd.Nekem egyik lányomnál sem lett pozi még a nemvárt napján sem....Kb.4 nappal a namvárt után volt halvány pozi a rossmann-os facelle..(szerintem nagyon megbízható teszt)és utána folyamatosan erősödött.Szerintem korai volt a teszt,kívánom,hogy baba legyen a dologban :-)
2013. jún. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem mutatta ki a 10es teszt, a 25 ös nemvàrt màsnapjàn lett halvàny + , amikor még a 10es mindig - volt...
2013. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
még reménykedem néha van meg akar jönni érzésem 2napja aztán elmulik holnap kéne megjönnie remélem nem fog
2013. jún. 29. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!