Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyálkás világos vér mittől...

Nyálkás világos vér mittől lehet? Lehet baba vagy inkább elveszitettem? Vagy más?

Figyelt kérdés
Ma mikor kimentem wc-re akkor kijött belölem nyálkás kicsi vér legalább is úgy láttam.Lassan 2hónapja,hogy fájnak a melleim de legjobban a ball szokott fájni.Múlt hónapba enyhe vérzésem volt.Nem jött meg rendesen.Néha enyhén görcsölök de előfordult mostanábban erős görcsök.Szurkálni néha szokott a petefészkeim.Feszítő érzést érzek a hasamban.Pár hétel ezelőtt kívános voltam.Hányingerem is volt.Szerintetek baba?
2009. okt. 15. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy elveszítetted a babád,ha terhes vagy, viszont én a helyedben tesztelnék! ÉS orvost mindenképpen felkeresnék a teszt eredményétől függetlenül, főleg ha ebben a hónapban is kimaradna vagy csak nagyon enyhe vérzés jelentkezne.

Egyébként vetélésnél nem kicsi vérveszteség van, hanem sajnos sok, és akár egy hétig eltart!

De ezen ne is aggódj, minden rendben lesz majd meglátod!

Sok szerencsét!

2009. okt. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen sok tüneted van 2 hónapja??? Miért nem teszteltél eddíg??abból minden kiderülne! Futás tesztet venni,és gyere vissza az eredménnyel!
2009. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké!Köszönöm a válaszokat!Akkor tesztelek!
2009. okt. 16. 10:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött de nagyon kevés van.
2009. okt. 18. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Teszteltél azóta?

2009. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mert volt rendes vérzésem is igaz nagyon kevés volt és hát gondoltam akkor már minek tezteljek.Igaz nem rendesen jött meg attól még lehet terhes nem?Teszteljek azért?
2009. okt. 24. 23:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tesztelnék!:-)
2009. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na most olvastam amit utoljára írtam.Bocsi a helyesírási hibáért.Úgy akartam írni,hogy nem volt meg rendesen meg lehet attól még terhes.Megvárom inkább a novembert és majd akkor.
2009. okt. 25. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!