Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu teszt két egymást...

Az ovu teszt két egymást követő napon is lehet pozitív? Ez mit jelent? Melyik a valós?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet bizony.Nekem is így volt.Pozitív napokon és az első nega napon kell együtt lenni.Nekünk bejött.7 hetes vagyok.
2013. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy tök jó kérdés :)

Én sok esetben azt olvastam, hogy a pozitív napot úgymond jól el kell csípni. Nekem már 3 napja pozitív, de olyannyira, hogy a tesztcsík erősebb a kontrollnál. Ez mitől lehet? Tudom, hogy az LH-csúcsot mutatja a teszt, de hogy lehet, hogy 3 napja ilyen magas az LH értéke a szervezetemben? Érdemes ma is és holnap is tesztelni és figyelni az első negatív napot? (Remélem, a kérdéseim, ill az azokra adott válaszok a kérdezőnek is hasznosak lesznek :))

2013. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Folyamatos pozi teszt utalhat pco-ra is.Amúgy igen,mindenképpen figyelni kell az első nega napot,mert elvileg akkor van a tüszörepedés.
2013. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A "folyamatos" mit jelent? Hogy az egész ciklus alatt? Tegnap este már negatívat teszteltem, de előtte három napig pozitívat. Nem igazán értem, mert múlt hónapban egyetlen napon volt pozitív (szerencsére sikerült elkapni :))

Köszönöm előre is!

2013. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,Azt nem tudom hogy egész ciklus alatt olyan e.de ha neked 3 napig volt,az jó.Nekem anno 2.Ha együtt voltatok az első nega napon is,akkor tuti elcsíptétek.Majd írd meg!
2013. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért az ovuláció nem úgy működik, hogy a petesejt nézi az óráját és kivárja az éjfélt, majd következő éjfélkor leszúrja magát és elpusztul. Kb egy nap jelenthet 20-40 óra közötti időszakban bármit, egyéni eltérésekkel.
2013. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!