Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pregimax plusz terhességiteszt...

Pregimax plusz terhességiteszt, csináltam egyet és a tesztcsik után mint ha lett volna egy kis kocka, mint a kontrollcsiknál, vagy a rublikában kellett volna megjelenni a teszt csiknak?

Figyelt kérdés

Remélem értitek :) szoval fehérmezö-halványcsik-fehérrublika-fehérmező-kontrollcsik-fe

hérrublika. Így kell ennek kinéznie? :)


2009. okt. 16. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Jesszus,mi van?????? na figyu tök mindegy milyen terhességi tesztről van szó,úgy kell kinéznie,hogy van egy C ablakocska abban biztos hogy megjelenik a vonal mert ez bizonyítja hogy jól pisiltél rá és a teszt működik. Ha a T ablakocskában is megjelenikm egy vonal még ha halvány színű is akkor gratulálok terhes vagy! Ha a T ablakocskában nem jelenik meg semmilyen vonal,vagy csillogó fényű lesz az ablakban a papír akkor nem vagy terhes. szóval 1 vonal nincs baba 2vonal van baba.Érthető?
2009. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy néz ki a teszt :) de ilyet még nem használtam, s nem az ablakokban voltak a csikok hanem elötte, ezért nem értem :) érted? :)
2009. okt. 16. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószinű hibás volt a teszt.Mármint eredmény téren jót mutatott,csak elcsúszott az egész.
2009. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2009. okt. 16. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok! szerintem vegyél egy normálisabb tesztet avval már biztos minden stimmelni fog.Valami beváltat mondjuk Gabriel-t vagy Clear Blue-t. :))
2009. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!