Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam. Ha terhességi...

Mára nem vártam. Ha terhességi tünetek mellett pirosas rózsaszínes kevés folyásom volt ma, kizárt, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Pár napja olyan tüneteim vannak, amik nem szoktak lenni. És még mindig vannak, csak ma, mikorra nem vártam, volt egy kis mennyiségű pirosas rózsaszínes folyás.

Hányinger, enyhe szédülés, mellérzékenység, mellfájás, hüvelyszurka, alhasi fájdalom, de nem olyan, amilyen mensi előtt szokott lenni.

De mivel a vérzésre azt szokták írni, hogy barnás szokott lenni, az enyém meg pirosas, így akkor ez mensi lesz, ugye?:(


2013. júl. 3. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap reggel tesztelj és kiderül. Már ki kell mutatni szerintem.
2013. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Nekem egy ideig késett, aztán jelentkezett valami rózsaszínes folyás, bár akkor már megvolt a pozitív a teszt. (Mint kiderült, a beágyazódás a kezdeti szakaszban mélyül, és ez okozhat ilyesmit.) Én ekkor 6 hetes voltam.

De minden tünet utalhat terhességre, ami nem megszokott.

2013. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem fog megjönni. Ma teszteltem egyet, de az negatív lett. Holnap megpróbálom újra.
2013. júl. 3. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Második babámat várom, és mind a kettőnél volt egy kicsi pirosas rózsaszínű folyásom, szerintem, várj egy két napot, és tesztelj újra.
2013. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött, habár ma nem volt túl erős, de egy gyenge napos mensinek betudható. Egy kicsit hígabb, mert közbe vizes folyásom is van...elég érdekes.
2013. júl. 4. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Azóta megjött rendesen? Vagy van valami egyéb infó?

Szurkolunk!

2013. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!