Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily tesztről mi a véleményete...

Lily tesztről mi a véleményetek? Kettőt is csináltam mind a kettő negatív! Szept.5-én történt meg a dolog szóval azóta már biztos kimutatná, ha az lennék?!

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azzal csináltam.Nekem bevállt.Mikor elment a dokihoz 7hetes terhes voltam.
2009. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2x téves pozitív volt. Esetleg vegyél egy másikfajtát is. De amúgy kimutatná már a teszt, csak én a Liliben már nem bízok.
2009. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált, 11. dpo-n már kétcsíkos volt.
2009. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
már régen ki kellett volna mutatnia. Vegyél egy másfajta tesztet, aztán akár pozitív, akár negatív, irány a doki!
2009. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem bevált a lili nega volt mikor nem volt baba pozi mikor igen.

De ennyi késésnél sztem doki.De kimutatta volna ha baba van.Szerintem.

2009. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Szept.20-án megvolt amúgy csak kevesebb mint szokott azért csináltam tesztet!
2009. okt. 18. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
A teszt jó. Ha megjött, és a teszt negatív, akkor el kell hiden, hogy nincs baba. Sajnálom.
2009. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jó volt a Lilly. Kétszer negatív lett. :(( És igaza volt.
2009. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!