Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt pozitív,...

Ovulációs teszt pozitív, akkor kell "azonnal" együtt lenni? - vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Még csak most ismerkedek az ovulációs teszttel, megrendeltem a neten 25 erősségűt ciklusom 10-12 napján kezdem a tesztelést most hétvégén (egyébként kb 30 naposak a ciklusaim), de ezidáig a számított ovuláció előtti, alatti ill utáni napok sem hoztak eredményt kis tesó ügyben.Mostanában az is feltűnt hogy menses előtt lesz a hüvely nyákom sűrűbb(tojásfehérjeszerű)... emiatt is gondoltam arra hogy lehet hogy a szabályos ciklusom ellenére még sem középidőben ovulálok.

#ovulációs teszt #ovuláció #együttlét időzítése
2013. júl. 4. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ma este jó lenne és két naponta innentől.
2013. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem napi 3-mat javasolt a dokim, délelőtt, délután és este felé. De megfigyeltem, hogy nekem mindig délután lesz pozitív, így én most már nem pazarolom, csak azokon a napokon és du. tesztelek.

Érdemes kipróbálnod a tojcsis nyáknál is, csak arra figyelj, hogy amikor a legtojcsisabb a nyák, akkor ovulálsz, de a teszt ezt megelőzően kb. 36 órával lesz pozitív.

Sok sikert neked!

Egyébként én a 7-9. ciklusnap között ovulálok; azt mondta a dokim, hogy ez irodalmi ritkaság; majdhogynem lehetetlen. Szóval ha nem nézném, én sem tudnám :-)

2013. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A pozi napokon és az első nega napon érdemes együtt lenni,elvileg akkor van a tüszörepedés.Az ovu teszt megmondja a tutit.Nekem is a 20. ciklusnapon volt,a vége felé.
2013. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!