Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mik voltak a terhesség...

Nektek mik voltak a terhesség első jelei fogantatástól számítva 2hétig?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi
2013. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mindnél: beágyázódásos hasszurkák, és az ösztönös érzés, tudat, hogy megfogantak.


Beágyazódásos vérzés, szédülés, gyakori pisilés, meg a többi "klasszikus" viszont nem volt.

2013. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor még semmi. 9.héten volt hasszúrkálás, enyhén megjön érzés és akkor kezdett kicsit hányingerem meg éhségrohamjaim lenni.
2013. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem volt.
2013. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fizikailag semmi tünet sincs, mégpedig azért, mert a megtermékenyített petesejt kapcsolatban sincs az anya szervezetével.
2013. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23-28.napig barnázás és éjszakai álmatlanság, szomjúság
2013. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állandóan ettem volna,húst hússal.Has szurkálás,menzesz kimaradása és a tudat,hogy sikerült
2013. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fcsenike ***** válasza:
Én a 4-5. héten kezdtem gyanakodni, mivel késett és nem úgy éreztem magam mint máskor. Fájtak a melleim és feszültek. Nekem még a derekam szokott nagyon fájni, de most az is enyhébb volt. Aztán megcsináltam a tesztet és beigazolódott, hogy állapotos vagyok. :) üdv.: 21 hkm
2013. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!