Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akik a napokban...

Lányok, akik a napokban ovuláltatok: izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Nekem hétfőn volt pozi az ovu tesztem, h-k-sz voltunk együtt biztos ami biztos alapon.

Szerintem tegnap repedtem.:-)

Bő 2 éve várjuk az első babánkat egyébként...



2013. júl. 10. 21:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Mi 3. hónapja próbálkozunk, a peteérést 7-e körül saccoltam, s a Jónás-naptáram is egybe vág ezzel.

Már nagyon várom a 20-át, hogy tesztelhessek :)

2013. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is hétfőn volt pozitív ovu tesztem:)mi előző hét pénteken hétfőn és kedden voltunk együtt:)bár egy hőmérőzös oldal még nem húzta be nekem az ovut a reggeli mérések alapján, de hiszek a tesztnek.

remélem sikerül a baba mindannyiunknak

2013. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én már a tesztelésre gyúrok, de még nagyon korai lenne :) Egy hete volt pozitív az ovutesztem.
2013. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Szuper hogy már négyen vagyunk! :-)

Én 09.-én gondolom hogy ovuláltam, de 25-28.-e között fogok tesztelni.

Remélem kibírom 28.-ig!

(Kapok egy kis progeszteronpótlást, és 25.-én kellene tesztelnem, akkor el is kell hagynom ha nega.

Viszont ha terhesnek érzem magam, akkor a 30. napig használhatom, és akkor már nincs kecmec hogy halvány volt a teszt, meg ilyesmi, akkor mutatnia kell!

majd meglátjuk:-) )


Kedves lassan tesztelős, hányadik dpo-n vagy? Érzel valami furát, vagy szokatlant?

ÉS ti, többiek?

Nekem mintha egy hangyányit a mellbimbóm néha... de lehet hogy csak beképzelem :-/


A cilus.hu-t használtam én is régen, de nem volt nálam megbízható, nekem nagyon korán, már sokszor a 9. ciklusnapon van ovum. Most a 11.-en volt. Szóval a ciklus.hu nem jó helyre húzta nekem sem:-)


dpo- napokban írjunk szerintem, talán így jobban tudunk számolgatni!


Szóval: én a 11. ciklusnapon repedtem, és a 16-19. között tervezek tesztelni!

2013. júl. 11. 14:44
 5/30 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló, mi is együtt voltunk még pénteken is! Nem telt el túl sok idő szerinted hétfőig?????

Azért nem is írtam...

2013. júl. 11. 14:45
 6/30 A kérdező kommentje:
.. mármint 16-19. dpo között :-)
2013. júl. 11. 14:47
 7/30 anonim ***** válasza:

lehet:)

én a mellemet érzem,de párom is közölte,hogy valószínűleg beképzelem,nagyon reménykedem, bár őszintén mi még nagyon a próbálkozás elején tartunk.

2013. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Engem érdekelne hogy mit érzel!

Én nem nagyobbnak, hanem kicsit teltebbnek érzem talán, de csak oldalt. Van hogy mintha útban lenne a kezemnek... Persze csak egy hangyaf..... nyit, de akkor is.

A mellbimbóm is fura, a bal mintha kicsit érzékenyebb lenne, bár ennek nyilván nincs jelentősége.

Ha fürdök, akkor érzem hogy kicsit mintha érzékeny lenne.

Ma volt rajtam egy póló, ami a bal mellemnél hímzett, és az is birizgálta (melltartó nélkül).

Bár most épp pesszimista hangulatomban vagyok...:-(

Többiek, mi újság?

Tudom, van aki másnaptól érez tüneteket, van aki csak a 7. hét körül kezdi. :-)

2013. júl. 12. 00:39
 9/30 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lehet, a héten volt csak ovum. A melleim nagyok, teltek, kb 2 perc eddig ismeretlen "hasfájásom" volt.
2013. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Kedves első, szorítok neked nagyon! Minden jó jel lehet, ami ismeretlen; eltér a megszokottól!

Bírd ki akkor egy pár nappal későbbig a tesztelést, nehogy csak a korai teszt ne mutassa... Én 27.-ére gondoltam, 28.-án van a férjem szülinapja......:-)

2013. júl. 13. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!