Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ugy hogy terhességet az...

Van ugy hogy terhességet az orvos nem veszi észre? Tüneteim:mellfeszulés, váladékfolyás az emlöböl, alhasi fájdalom, hiszti. De a menszeszem rendesen megvan. Igaz az ikreim születésekor is megvolt! Kéthonapos terhességnél van ilyen? Babát szeretnénk!

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon fiatal terhességnél előfordulhat, hogy nem látszik még ultrahangon semmi, de a tesztek és a vérvizsgálat általában kimutatja. Ha nem is azonnal, egy héttel múlva talán több látszik. Nem szívesen mondok ilyet, de olyan is előfordul, hogy egy elvetélt terhességnek ugyan ezek a tünetei vannak. A hormonok még jelen vannak, de már megszakadt a dolog, akkor már nem látszik semmi. (Saját tapasztalat, sajnos.)

Milyen vizsgálaton voltál?

2009. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan hoyg az orvos nem veszi észre, de ez csak akkor amikor még nagyon az elején vagy. Pl én így jártam. Tudtam egyéb tünetekből hogy terjhes vagyok ls ateszt is pozitív lett.Nagyon vártuk már ezt a babát.

Aztán mégis megjött. MIvel tudtam,hoyg terhes vagyok, és hallottam arról hoyg bizonyos esetekben meg lehet menteni a terhességet hoyg ne lökődjön ki a mensivel, elmentem az ügyeletre még akkor szombaton. Ott egy nagyon bunkó nő foglalkozott velem. Irtó lekezelő volt. Elmondtam mi a "bajom", erre annyit mondott "Ha menstruál minek van itt?". Nem vette észre hogy terhes vagyok.

Később a fogadott dokimtól megtudtam, hoyg nem csak abból lehet látni a valószínűsíthető terhességet hogy ott van egy petezák az UH-on, hanem vannak egyéb jelei, sőt, egy tapasztalt doki UH nélkül tapintással is meg tudja állapítani.

Egyébként a kislányom most 5 hós.Akit az gyeletes nem vett észre mensi mellett.

2009. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Az egyik ismerősöm titkolta hogy terhes...aztán nagyon görcsölt(szülési fájdalmai voltak),kiment hozzá az orvos és adott neki görcsoldót.Ez este volt,és reggel megszült!Senki nem vette észre hogy terhes,se a gyerekei,munkatársai,és a doki sem.
2009. okt. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsótól kérdezné. a barátnőd minek adatott be magának görcsoldót ha sejthette hogy szülési fájdalmai vannak??? Mert ugye Ő tudott róla hisz a pici rúg azt nem lehet nem észre venni!
2009. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!