Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hónappal ezelőtt volt nemi...

2hónappal ezelőtt volt nemi kapcsolatom utoljára és meg voltam ijedve, hogy teherbe estem. Azóta mind 2 hónapban megjött, de mostanában sűrű vizelésem volt, székrekedésem és enyhe mellfájdalmam. Teszteredményem negatív, akkor mik ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Minél előbbi válaszokat várnék, kétségbe vagyok esve!

2013. júl. 24. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy érted, sűrűn mentél vizelni?

Ez lehet a meleg is, a székrekedéssel együtt is, akármennyit iszol, egy része távozik, a többit visszatartja a szervezet. A mellfájdalom meg lehet premenstruációs tünet.

2013. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem. És a premenstruáció micsoda ?
2013. júl. 24. 21:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztonság kedvéért csináltam ma reggel is egy tesztet, ami szintén negatív lett. Rá egy órára minimális vérzés.
2013. júl. 25. 10:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Pre, azaz menstruációt megelőző tünet.
2013. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaza lehetett, mert ma meg is jött, borzalmas derékfájással egy héttel a várt előtt:)
2013. júl. 25. 18:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Borzalmasan gyenge a mensesem és fáradt is lettem így estére, ami szokatlan. Ja, és, ha eszek bármit is, akkor gyorsan teltség érzetem támad :O
2013. júl. 25. 22:58
 7/8 anonim válasza:
A teltség érzet a meleg miatt lehet...én is csak pár falatot eszek és tele vagyok még sem vagyok terhes a többi tünetet meg csak bemeséled magadnak..
2013. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
barátnőim szerint is csak a stressz okozza..:)
2013. júl. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!