Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal elkezdtük a baba...

Párommal elkezdtük a baba projektet menstruáciom 16. án múlt el együtt voltunk 19-20-21 mennyi az esély a fogantatásra? Persze együtt leszünk pete éréskor is.

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Keves, bar jo volna tudni hogy hanY naposak a ciklusaid... Meddig van meg es ilyenek mert ugy jobban szamolhato...

De ha mondjuk 11.en jott meg akkor 19-21ig meg annyira (projekt szempontbol nem jo ha egyutt vagytok) de viszont tegnapelott, tegnap, ma holnap jo lenne!


Ciklust menzesz elso napjatol szamoljuk. Ha 11.en jott meg pl akkor ma 25.en pont felidoben vagy ovunal...

A dokim ugy mondta anno hogy elso naptol szamitott 2 het es +-2 nap. Azaz a 12.naptol 16. Napig barmikor lehet ovud!(de akar hamarabb vagy kesobb is ezert jo az ovuteszt vagy a homero!

2013. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 17.napon volt ovum,szal sose tudni kinek mikor van,én is azt hittem,h a 14-16.ig megtörténik,de aztán elkezdtem hőmérőzni és kiderült,h nem úgy van,ah gondoltam,úgyh a 2O.napig azért legyetek együtt és legjobb lenne 2 naponta. Ez igy tényleg nem sokat mond,amit leirtál,nem az a lényeg,h mikor múlt el a mensi.
2013. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!