Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik mért hőt írjam be? Ma...

Melyik mért hőt írjam be? Ma reggel 1 órával korábban felébredtem, mint szoktam, meg is mértem és 36,6 lett. De vissza is aludtam és 8.30-kor ébredtem megint, akkor meg 37-et mértem.

Figyelt kérdés
Rendszerint a kettő között kelek ezért nem tudom melyiket írjam be. És nem is értem, miért ugrott így fel. Hisz csak aludtam. Ovu után vagyok, tagnapi hőm 36,6. Emelkedő tendenciát mutat. De ez kicsit nagy ugrás lenne. Nem? Még sosem jártam
2009. okt. 23. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Én a két hő átlagát írtam be.
2009. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked a köv. nap mennyi lett? Vagy mikor volt ez?
2009. okt. 23. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ébredési hőt kell beírni!

A 36.6-ot.

A visszaalvás utáni adat nem valós.

2009. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Majd holnap lesz érdekes, meg azután, hogy mennyiket mérek majd.

2009. okt. 23. 12:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel 36,7et mértem. uh a 36,6ot veszem jónak. De legalább tudom, hogy megvolt az ovu, mert már négy napja növekszik a hőm és mind a cl fölött van :)
2009. okt. 24. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 10:04-es vagyok. Nekem pé után volt 3. napon, és az átlag nekem bejött. :) Bár tény, hogy nem 4 tizedes különbség volt a két mért hő között, hanem 3. Plussz én hajnali 5 körül keltem fel (naon kellett pisilni). :) és legközelebb meg 8:30 körül. (7:30 kor szoktam mérni) Na ja, a körülmények is számítanak ezek szerint. Ebből most én is tanultam. :)
2009. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!