Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas volt a prolaktin szintem...

Andrea33 kérdése:

Magas volt a prolaktin szintem, kaptam gyógyszert! Mennyi idő múlva segíti a teherbeesést? Két havi adagot kaptam! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 het alatt levitte.

Mit kaptal, bromocriptint?

2013. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon hamar levitte. elkezdtem szedni, a köv.hónapban már jött is a pozitív teszt! :) Neked is hasonlót kívánok, a gyógyszer tuti hamar segíteni fog! :)
2013. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen bromocriptint kaptam! De jó hír! :) köszönöm!
2013. aug. 4. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Néhány hét elég volt, pontosan már nem is emlékszem, de nagyon rövid ideig szedtem, utána sikerült is a baba :)
2013. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha jól reagálsz rá nagyon hamar leviszi. Soke setben egyéb betegség mellékhatása az emelkedett prolaktin szint pl PCOS nálam is igy volt. A prolaktin rég jó volt sajnos a baba mégsem sikerült és kiderült a PCOS miatt. A prolaktin azóta is jó pedig 1 éve nem szedem a gyógyszert, szerencsére nekem nem romlott vissza, ebből is ltszik nekem emiatt vlt. Az sem mindegy hogy enked mitől van? microadenómád van, ha igen akkor lehet lassabb a rendeződés. Egyik barátnőmnek csak a prolaktin van, 1,5 év volt amire le ment 1000 körüle és emlett teherbe esett pedig még ez is a minimum duplája volt. Egyén függő miylen ahmar megy le, neki nagyon extrém magas volt.
2013. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem 900! A többi eredményem jó lett! Remélem hamar sikerül! Köszönöm a segítséget!
2013. aug. 4. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!