Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menzesz. Szeretn...

Timikecica kérdése:

Rendszertelen menzesz. Szeretnék másik babát de nem sikerül mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most 2 éves hogy szültem és még mindig rendszertelen e menzeszem szülés után 15 hónapra jött meg először, többször is voltam orvosnál mert kihagyott 1-2 hónapot akkor gyógyszert írt fel és azzal megjött de nagyon rendszertelen általában 33-36 napra jön meg és már megint késik ha csak 35 napot számolók.Nagyon szeretnék már másik babát de sajna nem sikerül.Valaki járt már így és teherbe eset könnyen vagy valami gond van hogy nem sikerül a kisfiammal fél év alatt teherbe estem.Mitől lehet még mindig a hormonok de már nagyon sok idő eltelt?

2013. aug. 4. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
igyal 14napig cickafark teat ehgyomorra a ciklus elejen es 14napig palastfuvet a ciklus kozepetol a vegeig. nekem meghozta a peteerest, babat azt majd meglatjuk
2013. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uh-on voltál már esetleg, meg hormonokat néztek? 2 év után rendeződnie kellett volna a dolgoknak, úgyhogy szerintem biztos, hogy a hormonális problémákat nem a szülésed okozta. Teákat, meg egyéb ilyen dolgokat érdemes lehet kipróbálni, de max. 1-2 ciklusban. Csodát ne várjatok tőle.
2013. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kipróbálom a a teákat hátha.Tavaly voltam 2szer is mert azt hittük hogy baba mert volt hogy 2 hónapig nem jött meg akkor írta fel a gyógyszert nem tudom már mi is volt a neve de az meghozta.Hüvelyi uh csinált mind 2szer de én már arra is gondoltam hogy nehogy valami a szülés alatt történt vagy nem tudom :( sima szülés volt.mert előtte semmi gond nem volt rendszeresen volt.Arról is hallottam ha fogamzásgátlót szednék az "rendbe hozná".
2013. aug. 4. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:

A szülés szerintem bekavarhat a hormonokba, de évekre nem.

Biztosan vmi olyan gond van, ami ilyen jellegű hormonális eltéréseket okozhat. Egyébként esetleg lehet, hogy nem ártana egy jó endokrinológust keresni. Hormonokkal ne a nőgyógyászhoz fordulj. Esetleg inzulinrezisztencia, pajzsmirigy, prolaktinszint irányában érdemes lenne nézgelődni.

2013. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!