Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 3 hetes terhességet már...

Kb 3 hetes terhességet már kimutatnak a tesztek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Már sok teszt a 10-12. nap körül is kimutatja, így 3 hetesen simán bármelyik.
2013. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
honnan számolva 3 hét? Ha a fogantataástól akkor az nem 3 hanem 5. és azt már bőven kimutatja. Ha ciklus elejétől akkor még nem, mivel még épp csak elkezd beágyazódni.
2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát elvileg 1-jén kellett volna megjönnie,kb július közepén voltunk együtt a párommal.(pontos dátumot nem tudok sajnos)
2013. aug. 4. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor már tesztelhetsz. A nem várt napján már jó eséllyel kimutatják a tezstek. A terhességet a ciklus első napjától számolják, vagyis amikor megjön az utolsó akkor az már terhességhez tartozik, pedig ugyebár magzat még sehol, de mivel ez a pontos dátum és változó kinek mikor van ovuja igy ez az elfogadott rend.
2013. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nekem rendszertelen sajnos a menstruációm,de kb 27-29 napra jön meg,most meg már azért ezt túlléptem jó pár nappal.
2013. aug. 4. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt már kimutatná.
2013. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem tesztelj mindenképpen! :)

azért majd írd meg hogy pozi vagy negatív

2013. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most csináltam meg kb 10 perce,negativ lett.De még mindig nem jött meg,de nem tudom miért...ha pár nap múlva se jön meg,bejelentkezek a dokimhoz.
2013. aug. 5. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!