Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges lenne? Mennyi az...

Lehetséges lenne? Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés

június 20-án jött meg utoljára a menzeszem, 5 napig tartott. június 27-én együtt voltunk a párommal védekezés nélkül, a szülésem óta először. 3 hónapja állt be kb havira a menzeszem, előtte összevissza volt.

lehet, hogy megint megbolondult volna a hormonháztartásom? vagy szimplán elsőre sikerült volna a baby? utána még 3 alkalom volt, amikor nem védekeztünk.

első babánál mellfájdalom is utalt arra h gyermekem lesz, most semmi. lehet ettől még? végülis már lassan 3 hete késik.

volt már ilyen, de a menzeszem akkor még rendszertelen volt, és nem is úgy voltunk együtt a párommal.

vélemények?



2013. aug. 6. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

De ha már ennyi ideje késik és babát akartok és foglalkoztat is téged a dolog, akkor mi a jó istenért nem csináltál még eddig egy terhességi tesztet?!


Egyeskénél keltem - hánytam, Ketteskénél ha nem jutna eszembe a pozitív terhességi teszt, akkor felse tünne, hogy terhes vagyok..


Drukkolok és hajrá! :)

2013. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól van na, megyek tesztet venni..:D
2013. aug. 6. 12:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi...:) Az első baba 2 hónap alatt jött össze, 1. hónapban még megjött 2.-ban már nem..:) remélem most is ilyen szerencsénk lesz.. vagy még nagyobb..? :) azért nem mentem eddig még tesztet venni, mert van egy 15 hós picim, akit ilyen melegben nem cipelnék, inkább megvárom a pénteki kisebb enyhülést..:)
2013. aug. 6. 12:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg, de vettem tesztet, negatív lett. Valami bajom lenne?
2013. aug. 29. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoptatsz meg? Mert ha igen, akkor lehet az meg egy kicsit bezavar a hormonokba, de mivel mar a masodik honap is kimaradt en rahivnak a dokira, hogy mit tanacsol, menj e be hozza
2013. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Baba..:) 8 heteske..:))
2013. szept. 15. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
gratulalok!
2013. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!