Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondta nekem szerdán a...

Azt mondta nekem szerdán a nögyógyász (mivel egy be vérzés miatt el vetéltem) hogy vetélés után várjak két hónapot, mig terhes akarok lenni, de nem kell védekezni! De ha mégis teherbe esnék akkor annak az eséje megint fent áll, hogy el vetélek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez elővigyázatosság. Ténleg jobb 6 hétig várni vetélés után. És lehet hogy olyan dolog miatt vetéltél el ami a terhességel kapcsolatos,és mindig jelen van a szervezetdbe. Nem mondta mi volt az oka?Valószínű veszélyeztetett leszel a következő babóval.Sajnálom
2008. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Amit előttem írtak, butaság. Ha csak 1 vetélésed volt, akkor a 2. terhesség csak akkor lesz veszélyeztetett, ha valami baj van a picivel, v. veled. A 2. Vetélés után leszel csak veszélyeztetett terhes a babával autómatikusan, akkor is, ha nincs semmi bajra utaló jel. Én már csak tudom...
2008. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem veteles utana dokim javasolta a 3 honap pihit,de azt mondta h az sem baj ha hamarabb esem teherbe,akkor majd jobban oda figyelnek ra....a baratnom is 1 honappal hamarabb vesztette el a babat mint en es neki nagyon nagy fertozese is volt,raadasul valami valami megyei szinten hires dokihoz jart es a huly nem mondta neki h 3 honap pihenot kell tartani foleg h fertozese is volt veletes utan es rogton ra 1 honapra terhes is maradt...amitol a doki teljesen kiakadt es meg neki allt feljebb(!!!)De az egesz terhesseget mar az en dokim kiserte vegig es semmi baj nem volt!SOT!1 hetes kisfiu boldog anyukaja!

Ugyhogy szerintem ne izgulj!de azert tenyleg jobb megvarni akar a 6 hetet,ha 3 honapot nem is,de ez csak a szereny velemenyem.

Sok sikert!

16 hetes pocakos!

2008. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!most kicsit jobban érzem magam!
2008. jún. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!