Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos talált egy 15 mm-es...

Az orvos talált egy 15 mm-es valamit, de nem tudja, hogy mi az. Vissza kell mennem két hét múlva. Várjak addig, vagy menjek el másik orvoshoz?

Figyelt kérdés
Az orvos talált egy 15mm-es vmit, de nem tudja, hogy mi az. vissza kell mennem két hét múlva. várjak addig, vagy menjek el másik orvoshoz? azt mondta, hogy ha terhes is vagyok kb. 5-6 hetes lehetek, de még nem fejlődött ki a petezsák. lehetséges ez?
2007. szept. 27. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza két hét múlva. Nekem is volt így több ismerősöm is. Előfordul, hogy a nagyon korai terhesség esetén nem látják rendesen, mi az, amit látnak. Azért kell a két hetet kivárni, mert azalatt fejlődik annyit a baba, hogy világosan lássák, itt bizony baba van, és nem egy pici ciszta, ami két hét múlva valószínűleg ugyanekkora lenne. De a legtöbb esetben ilyenkor két hét múlva megerősítik: Terhes vagy!
2007. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várjál türelmesen, bár gondolom állati nehéz lehet, de másik orvos se látná szerintem, hogy mi az ami a hasadba nő. A terhesteszted milyen lett, tüneteid vannak? Mert ez talán megnyugtatna.
2007. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!