Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elfelejtettem megkérdezni az...

Elfelejtettem megkérdezni az orvostól, hogy az Utrogestan kúp mellett, ha nincs baba, meg jön a menszesz rendesen időre? Vagy hogy működik?

Figyelt kérdés
Most szabadság alatt ezért nem akarom zavarni, hátha itt kapok választ rá valakitől, akinek van tapasztalata. Azért kell használnom, mert nem jól működik a sárga test nálam. Tehát ha nem maradok terhes, akkor meg fog jönni anélkül, hogy abba hagyom a kúpot, vagy csak akkor, ha már nem használom?
2013. aug. 19. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

attól is függ, hogy mennyit szedsz. nekem utro mellett is megjött, napi 1 golyót szedtem.


37hkm

2013. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Napi 2x1 golyó. Neked segitett valamit? Mellette maradtál babás? Akkor elvileg ha nekem most sem jött össze,akkor valószinű meg fog jönni???
2013. aug. 19. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!