Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Van esély, hogy lesz baba?

Ebben a hónapban a peteérésem (19én volt).

Mi együtt voltunk előtte 3nap (18-17-16án) majd egy nap kimaradt és 14én.

(ez a "sok" együttlét nem görcsös,h a baba miatt) mert ez után tegnap meg ma voltunk együtt újra. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: esély, baba, terhesség, teherbeesés, aktus, együttlét, peteérés

2013. aug. 27. 07:44  Privát üzenet  

A válaszok
Mind a 3 napon jo,hogy együtt voltatok,akarmi is lehet belöle.:-) Nem,nem görcsös,miert lenne az,hisz babat akartok ,nem? Az lenne gaz ha csak "azokon" a napokon szexelnetek es a honap többi napjan mar nem de ez nalatok nem igy van.:-)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. szept. 3. 15:01 Privát üzenet

Igen persze hogy van rá esély jó napokon voltatok együtt :)

Egy jó tanácsot ha el fogadsz én úgy csináltam hogy miután együtt voltunk a párommal a lábam fel támasztottam gyertya állásba így voltam kb 5-10 percig aztán hason aludtam el de wc-re ne menj el :) sok sikert :)

29+2 hkm

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2013. szept. 3. 15:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges lenne? Mennyi az esély rá?
Szerintetek mennyi az esély rá h terhes legyek?
Lehet még baba vagy már nincs esély rá? Görbe lent
Mekkora esély van a babára?
Párommal elkezdtük a baba projektet menstruáciom 16. án múlt el együtt voltunk 19-20-21 mennyi az esély a fogantatásra? Persze együtt leszünk pete éréskor is.
Ma vagyok a 43. -44. napon már, mostanában 33-34 napra beálltak a ciklusaim.3 napja volt egy szellemcsíkos tesztem, utána másnap este egy negatív. Hormonprobléma lehet, vagy van...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!