Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki először...

Van valaki, aki először negatívat tesztelt, aztán pár nappal később mégis pozitívat?

Figyelt kérdés
Mikor teszteltél először és mikor lett pozi? Első vizeletből voltak ezek?

2013. szept. 9. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradást követő 2. napon és az 5. napon is negatív volt a tesztem. Nem tudom megmondani mikor mutatta volna ki leghamarabb, mert utána nem foglalkoztam vele, majd csak mikor émelyegni kezdtem kb egy hétre rá, akkor már pozitív volt.
2013. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és reggeli első vizeletből csináltam minden tesztet..ez lemaradt, 1. voltam
2013. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem vart utan 1 hettel mindig! Mindegy milyen teszttel probalkoztam addig 10-15os... De a keses 7. Napjan a 25os teszt rogton mutatta...

Most is! Pedig most nem is gondoltam. Se mellfajdalom, se hasszurka se emelyges se semmi terhestunet

2013. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt előtti naptól kb 2 naponta teszteltem, és csak a nemvárt utáni 6. napon lett rettentő halvány pozitív, két nap mulva már erősebb.Mind reggeli első volt.
2013. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
nekem 6.an kellet volna megjöjjön másnap teszteltem és halványan 2 csík volt. TEGNAP MAR EROSBB VOLT.
2013. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as! Neked mikor jelentkezett először a mellfájdalom? Mert írtad, hogy amikor pozitívat teszteltél még nem volt.
2013. szept. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem azota sincs semmi "bajom"...

Se mellfajdalom se semmi...

3 hete voltam dokinal akkor 2mm volt, azt mondta lehet elhalt terhesseg es azert nem produkalok tuneteket. Multheten mar 15 mm petezsak volt benne 11 mm embrio. Ma megyek szivhangot nezni.


Nekem ma sincs semmi nyugom... Nem gondoltam, hogy ilyen is lehet a varandossag! Kicsit fura, mert azert bennem van a para, higy mi van ha azert nincs tunetem mert.... De ha eddig novekedett akkor jok vagyunk :)

2013. szept. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!