Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens tablettáról írjatok...

Premens tablettáról írjatok véleményt. Kinek sikerült teherbe esnie a tabletta szedése miatt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla véleményt írni, mert nincs véleményem róla. Szedtem hónapokig, de semmi eredménye nem volt, semmi változás sem a ciklusomban, se semmiben. Nem sikerült teherbe esnem.


Másfél év múlva sikerült 3hónap alatt, de nem a Premenstől.

2013. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mitől sikerült? Ha megosztanád velem :)
2013. szept. 10. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Meforaltól és Letroxtól.

Tehát amíg senki nem biztos 100%-ban abban, hogy nincs se pajzsmirígy alulműködése, pco-ja, netán Inzulinrezisztenciája (hozzátenném vékony emberek is lehet nek PCO-betegek és IR-esek), vagy talán bármilyen hormonális problémája hiába szedi ezeket a csodaszereket egy fikarcnyit sem fog segíteni.

Elméletben a Premens minimális eltéréseket rendbehozza minimum 3hónapi szedés után. Sokaknak sikerült, sokak pedig hiába várnak eredményt.

Inkább aki megteheti, ha elfogadjátok a javaslatom a Premens árához tegyen még egy picit, és menjen el egy magánrendelésre, és kérjen vérvizsgálatokat, még mielőtt egy havi fizetésnyi gyógyhatású készítménytől szabadítaná meg a kereskedőket borsos összegekért minimum egy év alatt.

Úgyhogy biztos jó, de csak annak, akinek ezen kívül semmi más baja nincs. Az, hogy nem tudja hogy van-e nem jelenti azt hogy nincs. Én is azt hittem, és mindent kirpóbáltam, mindenben hittem, és csupán egy véletlen folytán kért vérvétel, és szintén a véletlennek köszönhetően megtalált endokrinológusnak köszönhetem, hogy teherbe tudtam esni, és nem vetéltem el.

2013. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,és köszönöm a segítségedet.3,5 éve szeretnénk babát,volt már vérvizsgálat,elvileg rendben minden,illetve lassan doktorálok ezekből a témákból :D Viszont pont azt tervezem hogy keresek endokrinológust.Jó hogy leirtad a tapasztalataidat,mert így nem fogom kipróbálni a premenst hanem irány a doki.Mégegyszer köszönöm! :)
2013. szept. 10. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos simán rámonta az orvos, hogy a TSH-m határértéken belül, úgyhogy semm gond. Évek múltán ismételten volt egy TSH vérvétlem, és máshoz fújt sors hála, mert kiderült nem is jó. 3,68-as TSH-val nem sikerült. Kaptam gyógyszert rá, 1,6-os TSH-val sikerült, és velem is maradt :):)

Hiszek egy bizonyos pontig mindenben, de legelső amit megtehetünk, hogy Önmagunkat vizsgáltatjuk ki, ha kell kimegyünk a megyéből is, de akkor is meg kell tenni egy jó szakember támogatásával, mert szó szerint éveket pocsékolhat el az ember ha az első orvosnak mindent elhisz annak ellenére hogy évekig nem történik semmi, vagy ráhagyja a dolgokat, hogy majd lesz valahogy, vagy öngyógyításba fog végső elkeseredésében. Nekem 6 év mire sikerült :( Úgyhogy saját magunkra szánjuk először, és ha minden rendbe jöhetnek a "csodaszerek". Valóban nagyon sok minden kipróbáltam én is, doktori címért is pályázhatnék már én is :):):)

Ami viszont a bajaim ellenére is hatott, vagy lehet egy abszurd véletlen volt, csináltam egyszer egy FLP-Forever Berry kúrát, egy hónapig ittam, és életemben először 28napra jött meg. :):) Nem folytattam, mert sajna nem vagyok milliomos, mert akkor került kb 3ezerbe 1liter, amit 5nap alatt megittam...:( Tehát jó biznisz ez a teherbeesési probléma. :)

Minden jót! :) És természetesen kitartást!!!

2013. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,a TSH-ra gyanakszom én is,bár nekem 2.38 lett de az is sok.Erre mondta hogy jó...hát most belehúzok mindenesetre é is,mert 34 évesen már nem olyan sok időm van.Túl sokáig húztam.
2013. szept. 11. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!