Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megosztanátok velem, aki volt...

Megosztanátok velem, aki volt a nem várt nap után 1-2 nappal, és csináltatott ultra hangot, hogy milyen vastag volt a méhnyálka hártya, hány mm? , és baba lett e belőle?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert szerdán megyek uh ra, és kíváncsi leszek mit mond az orvos.
2013. szept. 16. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sok mindent nem fog mondani. Nekem nem mondta, hogy hány mm, csak, hogy meg van vastagodva.Azt hiszem, 18 mm körüli már jó, de abból is lehet még menzesz is. Én méhen kívüli gyanúja miatt négy hetesen kerültem kórházba, tehát pár napot késett csak a menzeszem, de nagyon görcsöltem. Hál'Istennek nem lett baj, de semmit nem tudtak mondani a dokik. Tényleg bántás nélkül, kérdezem, mert csak érdekelne, hogy miért mész ilyen korán dokihoz? :) Panaszod van esetleg? Bár, ha nagyon szeretnél gyereket már régóta, akkor megértem, hogy kicsit türelmetlen az ember, de nagy dolgokat tényleg ne várj! :) Teszteltél már amúgy? A doki első kérdése az lesz, hogy pozitív lett-e a teszt :)Drukkolok nagyon!
2013. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az elsővel rohantam el ilyen korán és nem látott a doki semmit, visszarendelt később és még akkor se volt szívhang így mehettem harmadjára is, ja és a 2. alkalommal még azzal is "megfenyegettek+, hogy nem fejlődik rendesen és el fog menni. Szerencsére nem így történt.

Most nekem 6.-án kellett volna megjönnie és 20.-án megyek dokihoz és nagyon remélem, hogy minden rendben lesz és lesz szívhang. Szerintem ennyire korán nagyon felesleges elmenni, de persze te tudod.

2013. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, en kb. a nemvart napjan voltam dokinal vagy dlotte egy-ket nappal. Nem emiatt mentem el, hanem az evi szuresre es ha mar ott voltam, akkor megemlitettem neki, hogy amugy tegnap teszteltem egy pozit. Mondta, hogy meg biztosan nem lat semmit, de azert megnez. 12 mm megvastagodott mehnyalkahartyat latott. Most vagyok 6 hetes ey jovoheten kell vissza mennem, mert elozo hetsn csak szabalyos petezsakot latott benne egy szikholyaggal. Remelem segitettem :D szurkolok
2013. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!