Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt szombatra vártam a...

Múlt szombatra vártam a mensimt. Most vasárnap picit véreztem. Péntek óta minden este hányingerem van. Ma vettem Facelle tesztet, de nem reggeli vizeletből csináltam, negatív lett. Járt már így valaki? Baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Mellem fájt, mint amikor belövell a tej. (elvileg már bőven ki kellene mutatnia,9 napja késik).
2013. szept. 16. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"elvileg már bőven ki kellene mutatnia"


Nem olyan biztos!

Ha ez egy hosszabb ciklus, azaz később volt ovulációd, akkor még nem biztos, hogy kimutatja.


Viszont az is igaz, hogy a hányingeres tünetek nem ilyen hamar kezdődnek.


Ismételd meg pár nap múlva reggeliből, az a biztos.

2013. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak biztatni meg elkeseríteni sem, de azt javaslom, hogy pár nap múlva, mondjuk szerda környékén tesztelj még egyszer. Simán lehet az is, hogy később volt a beágyazódás. Tüneteket még biztos nem érezhetsz, mert azt a megemelkedett hormonszint okozza, de nagyon drukkolok Neked!:)Ha a vérzés beágyazódás miatt volt, akkor szerdán a reggeli vizeletből egy 10-es teszt már mutathat valamit. Írd meg, mi volt kérlek!
2013. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!