Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekten vagyunk teszt...

Babaprojekten vagyunk teszt negativ 2 napig volt csak mensim az is pecsételö hasam görcsölget, sürün járok wc-re hányinger is jelentkezik?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál aki megvizsgált és megállapitotta hogy babát várok de mégis megjött.Ultrahangon is voltam már de ott meg nem találta a babát.Keressek másik orvos?Mi van ilyenkor?
2009. nov. 6. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Nem akarlakelkeseríteni,de lehet hogy spontán vetélésről van szó.
2009. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

AZ orvos csak sima vizsgálattal állapította meg a terhességet , vagy mit csinált?

A nővéremnek + tesztel nem mutatta ki az ultrahang a picurt, pedig már szívhangnak is kellett volna lenni(kb 6 hetes volt)Megilyedtek és SZTk helyett kaptak beutalót kórházba, és szerintem ott komolyabb volt a gép, mert egyből látta az orvos a picit, meg a szívhangot is.

Nem kell mindjárt vetélésre gondolni, de menj el orvoshoz minnél előbb , nehogy tényleg baj legyen.

2009. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!