Válaszoltok nekem?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi van akkor ha,múlt héten pénteken és szombaton reggel és délutáni vizeletből a mensi előtt egy héttel nagyon halvány pozitívat teszteltem ! Tegnap és ma ,az az mind a 2 napon délelőtt barnáztam egy kicsit .de tegnap délutánra és most is úgy néz ki hogy megint meg szűnt a barnázásom ! De ha reggelre megint vissza jön ? Attól még lehetek terhes ? Hihetek a tesztnek attól hogy 2 napja délelőtt barnázok ? Tesztelni csak 7 végén akarok,mert ha tényleg van oda bent valaki akkor már talán erősebbnek kellene lennie a csíknak.
2013. szept. 24. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Harom valaszlehetoseg van, amit valoszinuleg te is tudsz:

1. Rossz teszteket hasznaltal es fals eredmenyt mutattak (ketlem)

2. Elkezdodott valami, de nem marad meg

3. Az a tipusu kismama vagy, aki a terhesseg legelejen barnazik, ekkor viszont azonnali progeszteron potlas kell!

2013. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél szerintem. Ha csak halványan láttál valamit a teszten, akkor az lehetett száradási csík is. Az egyértelműen pozitív teszt az nem halvány. Én arra tippelek, hogy a barnázás lehetett a beágyazódás miatt is. Időben inkább annak volt itt az ideje. :) Szóval lehetsz terhes is persze, de csak akkor tesztelj hétvégén, ha nem jött meg. :) Remélem szép erős pozitív teszted lesz. Nagyon drukkolok!
2013. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom hogy nem lehet velem baj ,mert mensi előtt én nem szoktam barnázni. És délelőtt nem sok volt és nem folyós volt inkább krémes állagú volt. Talán igaza van az ismerősömnek hogy a szervezetem emlékszik arra hogy meg kellene jönnie és reagál rá a szervezetem !
2013. szept. 24. 17:31
 4/10 A kérdező kommentje:
így reagál rá . Így akartam írni !
2013. szept. 24. 17:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak ,nagyon szépen köszönöm :)
2013. szept. 24. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát remélem összejön! Inkább beágyazódási barna lehetett, időben most annak kéne következnie! Majd írd meg mi lett :))


Tiszta szívből szurkolok! :)

2013. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A barnazas nem normalis akar terhes vagy, akar nem. Lasson doki azert! Persze, ahogy gondolod...
2013. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szervezet mensi napján "emlékszik" és nem előtte egy héttel.Ez nem mensi.Várd meg,hogy tényleg elmarad-e a menstruációd,ha igen,akkor tesztelj,de reggeli vizeletből.Ha pozitív és továbbra is barnázol keress fel egy orvost és kapsz progeszteron pótlást,ami segít megtartani a babát.
2013. szept. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez volt es megjott
2013. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap nem jött meg,és a barnázásom is már el múlt! Ma reggel első vizeletből csináltam egy tesztet az halvány pozi lett. Remélem ebbe a 2 napba már nem fog meg jönni egy hét múlva megint csinálok egy tesztet akkor már hátha erősebb lesz.
2013. szept. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!