Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átfuvatás nem...

Bambika84 kérdése:

Petevezeték átfuvatás nem sikerült, nagy baj?

Figyelt kérdés
Kis babát szeretnék,és most ezen estem át,nagyon fájt,és ahogy kaptam a kontraszanyagot jött s kifele,azt mondta a doki hogy meg akarja tükrözni a méhemet..baj lehet?
2013. szept. 28. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Most akkor nem átjárható? Nem igazán értem, ne haragudj... Nekem totál nem átjárható egyik sem, laparoszkopias mutetem volt. Az esetek nagy százalékában ez azért segít átjárhatóvá tenni.


A mehtukrozes semmi, gondolom a laparral együtt csináljak majd altatasban. Ez azért kell, hogy lássák, van-e a mehedben bármi apró elváltozás (ezeket uh-n sem lehet látni), amik akadályozhatják a baba megtaladasat.

2013. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megtapadasat, bocs
2013. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszike a vállaszt,azt mondta a doki,hogy else ment a petefészkemig szinte,ahogy adta be ugy folyt is ki,hétfön voltam bent és még ma is fáj a hasam alja,ez nem baj?A méhemmel lehet valami mert ahogy hozzám nyult nagyon fájt,alurol meg felüröl akarja meg tükrözni,attol is nagyon félek..tudom altatásban lesz.
2013. szept. 28. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ehhez a történethez hozzászólni, de nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen! Sok erőt és kitartást neked!
2013. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszike szépen..
2013. szept. 28. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
ha a méhednél van valami akkor mindenképp ajánlott a tükrözés. Ez még nem átfúvás volt nem? hanem csak átjárhatósági vizsgálat hogy megnézzék átjárható-e? csak mert nem ugyanaz a kettő.
2013. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt méhtükrüzésem.Ha van kérdésed keress meg priviben.Nagyon szívesen segítek amiben tudok.
2013. szept. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De, ez a hsg vizsgalat lehetett, csak akkor el van zarodva mindket vezeteked, ha nem ment at az anyag.

Lombikkal teherbe eshetsz.

2013. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vállaszokat,igen ez csak átjáratosági volt,remélem egyszer lehet kis babánk,már majdnem 6éve szeretnénk.
2013. szept. 29. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!