Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 12. én jött meg...

Szeptember 12. én jött meg rendesen 28 napra. De 3 napja hányok és nagyon szúr a jobb oldalam is. Csak az előváladék ment belém, így is teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint azt tudni illik az elovaladek is tele van életképes spermiumokkal igy a válasz igen teherbe eshettel eshetsz!
2013. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként terhesség okozta rosszul létnek még nagyon korai igy nem hiszem hogy az lenne a rosszul lét oka
2013. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mikor volt az aktus? Ha szeptember 12. előtt, akkor nem korai tünet a hányinger, ha utána, akkor viszont az és meg kellene várni, hogy megjön e a menzesz. Ha az előbbi él, csinálj tesztet!
2013. szept. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A menzesz elött volt.
2013. szept. 30. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet szerintem is.Már bőven eltelt 14 nap az aktus óta,így bármikor kimutathatja,ha terhes vagy.
2013. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!