Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Tényleg 2...

Babát szeretnénk. Tényleg 2 naponta érdemes együtt lenni ilyenkor? Ha naponta vagyunk együtt, akkor kisebb az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap azért nem jó együtt lenni, mert akkor gyengül a spermák minősége, és akár a mennyisége is. 2 naponta "kell".
2013. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, de ezt nem lehet kiszámítani, két naponta talán magasabb a spermaszám, és mivel azok tudnak várakozni átlag három napot is, míg a petesejt csak max. 24 órát él, azt mondják így a legnagyobb az esély a találkozásra.


De van akinek egy aktus is elég a megfelelő időpontban, mások meg "mindent megtesznek" és éveket várnak.


Azt szokták javasolni, hogy ha nem vagytok nagyon "benne a korban", hogy egy éven át érdemes szabadon szerelmeskedni, tehát amikor jól esik, és ha egy éven belül nem jön a baba, akkor kivizsgálás, illetve "célzott próbálkozás" (hőmérőzéssel/ovuuteszttel, ilyesmivel)


Sok sikert!

2013. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ugymond ket nap alatt termelodik vissza annyi sperma amennyivel erdemesebb probalkozni mint ha naponta tennetek. :-). Kicsit durin hangzik de ez igy van. Egy jo tanacs ha csak az elejen vagytok akkor legyetek egyutt mikor jol esik ne gorcsolj ra tobbet artasz mint segitesz. :-)

Sok sikert. :-)

2013. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régóta próbálkoztok, vagy most kezditek, és csak érdeklődsz. Mert ha az utóbbi, akkor ne figyelj, ne számolj semmit, csak szexelj, amikor jól esik. Ha eltelt huzamosabb idő, akkor elkezdhetsz gondolkodni, de addig...minden, ami belefér :)))
2013. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nekünk oltári mázlink volt, és nem is dicsekedni akarok, de nekünk az első hónapban összejött a baba, pedig együtt voltunk naponta többször is, egész hónapban, tehát lövésem sincs, hogy mikor sikerült, bár hozzá tartozik a történethez, hogy előtte 3 hónapig nem találkoztunk, így semmi nem számított. :-D Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy ha az elején vagytok, még ne ezen matekolj, hogy mikor érdemes együtt lenni, hanem legyetek együtt mikor megkívánjátok egymást. Mielőbbi babásodást kívánok
2013. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Ez lesz az első hónap a babaprojektben. Egyébként van már egy 20hós gyermekünk, ő elsőre jött, de nála nem sakkoztam, hanem ahogy jól esett:-)
2013. szept. 30. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!