Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés után elmúlt...

Tüszőrepedés után elmúlt minden fájdalmam, gondolok itt a petefészek szurkára, derékfájásra, egyedül a mellfájdalom maradt. Még sosem voltam igy, általában mindíg megvoltak a tüneteim a mensimig. Vajon mi lehet, lehet nem is szabadult ki a pete?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont forditva vagyok,az utolsó két ciklusomban peteéréstől mensiig éreztem ezeket a tüneteket,előtte pedig csak 2-3 napig. Elvileg minden rendben van velem,az orvos aztmondta nincs két egyforma ciklus
2009. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem minden ciklus egyforma.Az,hogy nem szúrkál a petefészked,nem fáj a derekad,nem jelenti feltétlenül azt,hogy nem volt tüszőepid.

2009. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószinű nagyon rágörcsölök a babára, annyira vágyom már rá,hogy minden apró jelet figyelek magamon.Tudom,hogy ez nem jó, de szörnyű ez az érzés.Amit gondolom még rajtam kivül egy páran éreztek...:(
2009. nov. 8. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!