Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma késik 4 napja a menstruáció...

Ma késik 4 napja a menstruációm, és a teszt negatív. Nem vagyok terhes, igaz? Stressztől mennyit késhet?

Figyelt kérdés

SZiasztok!


Azért csináltam a tesztet, mert késik. A barátommal voltunk együtt, mikor kb. a peteérésem lehetett, de az kedden volt 2 hete. Azután én elutaztam, emiatt nem voltunk együtt. Védekeztünk is, és nem volt probléma a gumival, nem is gondoltam arra, hogy lehetett volna probléma, mindig ellenőriztük, és meglepett, hogy késik. Sokat stresszelek mostanában, az igaz, és beteg is voltam. Kb. mennyit késhet stressz miatt?


2013. okt. 4. 15:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és semmilyen tünetem nincs. Nem vagyok érzékenyebb, a melleim sem fájnak. Nem görcsölök, semmi.
2013. okt. 4. 15:12
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem most 6 napot késett, bár késni még sosem késett csak mikor terhes voltam.

Tüneteket is produkáltam, bár nem tudom mért... én sem vagyok terhes! lehet a stressz nálam is, vagy valami hormon ingadozás :)

2013. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!