Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy dilemmában vagyok!...

Nagy dilemmában vagyok! Szerintetek mi lehet? Babára gondolhatok?

Figyelt kérdés
Szóval az elején kezdem...augusztusban 2,5 hét késés után megjött 09.08-án és utána elmentem dokihoz,hogy mitől lehetett ez.Akkor azt mondta,hogy cisztám van ez volt 09.18-án ja meg 7mm-es méhnyálkahártyát látott.10.02-án kellett visszamennem ahol cisztát nem de 10 mm-es méhnyálkahártyát látott ez volt a várt mensi előtt 1 héttel.Persze meg nem jött kedd reggel hanem helyette enyhe mellfájdalmat érzek ami tart most is csak egy kicsit erősebb és kerekebb lett a mellem.Tegnap csináltam egy 25-ös tesztet reggeli elsőből ami negatív lett.Érdemes holnap másik fajtával mondjuk 10-es x-epillel délután megpróbálkoznom vagy már ne is reménykedjek és lehet,hogy csak a ciszta miatt szórakozik a mensim?Remélem érthető voltam :).Köszönöm előre is a válaszokat :)
2013. okt. 10. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem még bármi lehet belőle. Egy 10-es teszt nem árthat. És remélem, jól alakulnak a dolgok.


(Nekem volt cisztám és olyan is, hogy késett, egymástól és babátl függetlenül.)

2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!