Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 14-én volt az utolsó...

Június 14-én volt az utolsó mensesem első napja. Kb. félidőben próbálkoztunk, elkezdtem szedni a Femibiont is. Annyi tünetem van, hogy rettentően aluszékony vagyok, állandóan álmos vagyok, aludnék, meg egy kicsit érzékeny a mellbimbóm. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor kellene megjönnie a köv mensidnek?

De amúgy lehet baba.

2008. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Július 13-14. Meg egy kicsit émelygek is néha, azt elfelejtettem beírni.De azt lehet, hogy csak beképzelem.
2008. júl. 6. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 16-án jött meg mult honapba.Mi is probálkozunk,nekem nagyon fájnak a melleim,és olyan furán fájdogál a hasam.Én is alszok délutánonként.Szerintem lehet baba.
2008. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha itt vagy,megirod,mi történt azota?Megjött,vagy sem?Nekem ma lenne aktuális,de eddig még sehol semmi...
2008. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap óta 3 halvány POZITÍV teszt!!
2008. júl. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!