Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombat- vasarnap kellett...

Szombat- vasarnap kellett volna megjonnie (helyette csak par csepp volt-feltetelezem beagyazodasi verzes), kedden reggel teszteltem halvany pozit. Azota is sokszor gorcsolgetek, viszont nincsen verzes. Aggodjak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kell aggódnod, de azért ha továbbra is görcsölsz, én a helyedben elmennék a dokihoz, mert terhességben nem jó ha görcsöl a hasad! Nézesd meg szerintem mihamarabb.
2013. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi, de UK-ban elunk, es itt 12 hetesen van eloszor uh, addig csak mindwife (szuleszno) lat, o meg ugye nem vizsgal meg, csak alt egeszsegugyi kerdeseket tesz fel, megmer, vervetel ilyesmi.
2013. okt. 17. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
De akkor se ha panaszod van? A görcsölés azért nem normális.
2013. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a görcsölés teljesen normális ilyenkor! Tágulnak a méhszalagok, az okoz mensi szerű görcsöket. Nekem a 10. hétig volt! A dokim szerint teljesen normális jelenség!!! A kislányom, egészséges, gyönyörű, 14 hónapos :)

Nyugi, nincs gáz!!

2013. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Szerintem is teljesen normális a görcsölés, addig amíg nem okoz túl erős fájdalmakat! Nekem is görcsölt egész terhességem alatt kicsit,mikor meg kellett volna jönnie, a terhességem elején meg még kicsit erősebben. De nem volt semmiféle gond. Nekem akkoriban fel sem merült, hogy baj lehetne.
2013. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2013. okt. 18. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!