Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Ciklus 10....

Lehetek terhes? Ciklus 10. napján voltunk együtt és 13. napon volt az ovulációm a ciklus.hu szerint, később sajnos nem tudtunk együtt lenni. Igy is reménykedhetek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz szerintem, mert elvileg életben lehet még néhány spermium akkor. Mikorra nem várod? Én a héten nem várom... :P De nem akarom beleélni magam, mivel mi is csak egyszer voltunk együtt a hónapban :( Mi a 15. napon voltunk együtt, de nem sajnos változóan jön meg! 28-30, ha meg várom hogy ne jöjjön, akkor van, hogy 2 hetet is trollkodik velem :(
2013. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
november 2-án kellene megjönnie, nekem is elég rendszertelen sajnos
2013. okt. 22. 14:16
 3/16 Gabyka16 válasza:

Sziasztok!

Én is hasonló dilemmában vagyok mert a párom elutazott munka miatt és csak a 10. ciklusnapomon tudtunk együtt lenni a gép még be sem húzta azóta sem a pé-met,a hőm kicsit furcsa is,amit érzek az péntek óta,hányinger,gyomorégés,de nyilván ez lehet mástól is,meg tegnap este furcsa érzés volt a méhemnél olyan duzzadtnak éreztem és érzékenynek szinte egész nap feküdtem emiatt :(

Mi 8 hónapja próbálkozunk de sajnos volt közben méhgyulladásom meg petevezeték gyulladásom is ezekre sokáig antibiotikumot kellett szednem így ez az időszak ugrott :(

Én is kb nov.2-rá nem várom a ciklusaim átlag 26-28 naposak.

Drukkolok nektek :)

2013. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát az még odébb van, a legrosszabb a várakozás tudom. :( én is már majdnem 2 hete tépázom az idegeimet. de most eljött a hét... de tesztet nem akarok csinálni, még korai, de később sem akarok, mert utálom a negativot! nagyon!
2013. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Gabyka16 válasza:
Átérzem én is jópár negatív teszten túl vagyok,olyankor sokáig csak sírtam hogy miért nem sikerül és miért van az hogy más aki nem akar annak elég ha ránéznek,de elkezdem után mindig mondogatni hogy biztos oka van mindennek és nekem is sikerülni fog,és megnyugszom :)
2013. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Gabyka16 válasza:

Na ki hogy van?

nekem mára 36,8 a hőm az átlagom egyébként 36,3-36,4 nem tudom mi lesz ebből csak azt hogy ritka rosszul vagyok :(

2013. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát nálam semmi jó... nem birtam magammal és lőttem egy negativat... 13 napja volt az együttlét, és akkörül volt a peteérés is, szerintem. 25-ös érzékenységű volt és délután csináltam meg, 3-4. pisiből.
2013. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gabyka16 válasza:

Szerintem várj még hétvégéig és csinálj egy másikat,13 nap még semmi,ha nem aznap volt az ovud csak másnap akkor 1 nap máris csúszott és a 25-ös egyébként sem túl érzékeny,én lehet hogy hétvégén tesztelek egy 10-sel!

Drukkolok neked :)

2013. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
koszi. en is neked,remeljuk a legjobbakat,irj ha van vmi :) a cukibb tesztet (rozsaszin) hagytam meg jovo hetre,valahogy ereztem hogy ez nem lesz jo... de azert biztam megis :-p
2013. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Gabyka16 válasza:
Na úgy látszik nekem ez most sem jött össze a hőm tegnap meg ma visszaesett az alaphőre,ilyen még soha nem volt eddig mindig magasan maradt mensiig :(
2013. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!