Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónap elegendő ahhoz, hogy...

2 hónap elegendő ahhoz, hogy 7 év bogyó szedése után könnyen teherbe essek? Mik a tapasztalatok? A "Szervezetből ki kell ürülnie". Mondattól rosszul vagyok!

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én 8 évig szedtem fogamzásgátlót, az abbahagyása után rögtön próbálkoztunk, én nem hiszek ebben a "kiürüléses" mesében, ez a mai tablettákra már nem igaz.

Ettől függetlenül 1 évet kellett várni a babára, gondolom az a 8 év gyógyszer elvékonyította a méhnyálkahártyám, felborította a hormonháztartásom.

2013. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő.

A mai fogamzásgátlók annyira kevés mennyiségben tartalmaznak hormont, hogy már nem kell hosszú hónapokat várni a kiürülésre.

Én jó 4 évig szedtem, majd 7 hónap alatt estem teherbe anno.

2013. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ananke ***** válasza:
Én 10 évig szedtem gyógyszert,nekünk másfél év után sikerült a babát összehozni.Mi semmi extra dolgot nem csináltunk,a babára bíztuk,jöjjön amikor szeretne :)
2013. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8 évig szedtem a fogamzásgátlót, ahogy abbahagytam az 1. hónapban teherbe estem. :) Az orvos azt mondta, nem probléma a mai tabletták esetében.
2013. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyénfüggő, nem lehet általánosítani. Van aki soha nem szedett mégsem esik teherbe van aki meg igen aztán első próbálkozásra összejön.

Ez is olyan mint minden az életben.

2013. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez a kiürülés szöveg hülyeség, nem tudom honnan ered.

Maga a hatóanyag pár nap alatt kiürül a szervezetből.

Ami probléma, hogy a szervezetnek újra kell indítania az egész ciklust, a peteérést, meg kell vastagítani a nyálkahártyát.

Ez az, ami időbe telik. Vkinek egy hónap, vkinek 1 év.

2013. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jó volt a fogamzásgátlóm. Gestomix-et szedtem évekig. Amint abbahagytam május elején a tablettát, pár nap alatt kiürült a szervezetemből és hála Istennek két hétre rá, még május 24.-én megfogant a kisfiam. A dokim sem csodálkozott, mert ő eleve mondta is, hogy kis mennyiségű hormon van a fogamzásgátlóban és hamar kiürül. Szóval ez rám abszolút igaz is volt. Kívánom, hogy másnál is így legyen és viszonylag hamar megfoganjon a baba :)
2013. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2 évig szedtem, 5 hónap után estem teherbe :)
2013. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 évig szedtem, és 6 hónap után estem teherbe.
2013. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 9évig szedtem először akkor 3hónap kellett,majd 1,5évig és fél év kellett
2013. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!