Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens tabletta felerősíti a...

Premens tabletta felerősíti a tüneteket egy hónap után?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szedem a premens tablettát, mert nemsokára szeretnénk egy kis tesót meglévő kisfiúnk mellé. Tudom, hogy minimum 3 hónapig kell szedni. Vasárnap kellene megjönnie, de tegnap este óta fájogat a hasam, ami azért furcsa, mert szülés óta szinte egyáltalán nem szokott ilyen lenni.

Kérdésem az lenne, hogy másnak is felerősítette a tüneteket egy hónap után a tabletta?


2013. nov. 8. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én három hete szedem ciklusrendezés miatt! sokszor pont olyan tüneteket érzek, mint az első trimeszterben! Már meg is jött azóta, védekezünk is, tehát nem vagyok terhes. Szerintem nagyon csalóka! Sok sikert neked!
2013. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem kifejezetten egy fennálló terhesség gyanúja miatt kérdeztem, mert ebben a hónapban még csak egyszer voltunk együtt élesben középidőben. Tehát ebből nem biztos, hogy terhes vagyok.
2013. nov. 8. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Én végig szedtem a 3hónapot és semmi panaszom nem volt tőle.
2013. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem felerősítette, de a dokim azt mondta, hogy ez teljesen természetes, legyek türelemmel. A harmadik hónap után viszont szinte teljesen megszűntek a panaszaim. Szóval, csak kitartást hozzá.
2013. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Lányok. Annyival már jobb, hogy nem lett rengeteg pattanásom és nem vagyok feszült se annyira. Ez azért már jó jel, a hasfájás van meg csak. Holnap kell megjönnie.
2013. nov. 9. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!