Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik hónapban az egyik másik...

Egyik hónapban az egyik másik hónapban meg a másik petefészekből löködik ki a pete? Vagy össze vissza?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen azt hisem felvaltva. Az erdekes volt nagyon amikor voltam 12 hetes UH-on nemreg a doki mutatta hogy nezzem meg a baloldali petefeszkemben termekenyult meg petesejt. Valoban maskent nezett ki mint a job oldali. Egy kor alaku sotetseget lehetett latni ott.
2013. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első: Az elég érdekes lenne, ha a petefészkedben termékenyülne meg a petesejt.

A megtermékenyítés a petevezetőben történik, a spermium nem tud belemászni a petefészekbe.

Amit az UH-n láttál, az a terhességi sárgatest volt, ami a kilökődött petesejt helyén alakult ki.


Kérdező: véletlenszerű, hogy melyik petefészekből történik az ovuláció.

2013. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy random megy a dolog. Nem felváltva.
2013. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű h felváltva érik meg
2013. nov. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, random megy. Magamnál gyakrabban figyelem meg a jobb petefészket.
2013. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!