Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Nagyon fontos a...

S. O. S Nagyon fontos a véleményetek. Szerintetek ez beagyazodas? Lehet baba van a dologban? Beagyazodas után mennyi idő el tesztelhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Velemenyetekre lennék kíváncsi!Esetleg hasonló tapasztalatok? :) Menzim utan egy-két nappal voltunk együtt a parommal védekezés nélkül. (Okt.24.én).4 napja minden nap barnás kis folyasom volt,ma elmentem wc-re és rozsaszines piros vér volt a papíron. És azon a napokon mikor barnás volt gorcsoltem is egy kicsit. Vagy inkább szurkalt.menzimig van meg kb. 7-8 nap. Szerintetekehet baba? Mikor tesztelhetek? Tervezzük a babát de majd csak jövő ilyenkorra. De ha most jönne ugyan olyan nagy örömmel és szeretettel fogadnank:)

válaszokat előre is köszönöm! 25.L



2013. nov. 13. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem lehetett beágyazódási vérzésed.

Nekem nem volt egyik terhességemnél sem, viszont mindig éreztem azt a kis jellegzetes hasszurkát.

A csalódások elkerülése végett csak akkor tesztelj, ha már késik a stukád.

2013. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

ha október 24-én voltál vele együtt akkor a beágyazódáson már túl kellett hogy legyél elvileg! az 7-14 nap között van. szóval ha 7-én vagy előtte történt volna akkor még esélyesnek tartanám, de így ez kicsit időben nem jön ki... persze nem jelent semmit, de azért én kis esélyt látok rá...

2013. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg mondom őszintén nem nagyon emlékszem mikor is voltunk együtt pontosan. De azt tudom, h 26.án költöztünk és előtte egy vagy két nappal. A másik meg utánna is voltunk együtt de nem bennem volt a finish.
2013. nov. 13. 22:33
 4/13 A kérdező kommentje:
Jah és szerintem pont bele esik a 10-14 napba mert ez már 4 napja kezdődött a hasszurkaval aztán a pecsetelo vérzés és ma ez az egyszeri rozsasines piros valami. És a házam alja olyan furcsa. Nem fáj csak furcsa érzésem van. Sose éreztem meg ilyet. A hasszurkaval tudom legjobban leírni.
2013. nov. 13. 22:38
 5/13 A kérdező kommentje:
*házam nem hàzam :)
2013. nov. 13. 22:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Hasam alja. Bocsi telorol irok
2013. nov. 13. 22:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocsi megint én 2 es vagyok!

simán lehet hogy nem baba... volt már nekem is sokszor, hogy azt hittem (pedig van 2 gyerekem, tudom milyen az!), mert tüneteket produkáltam! sőt ! odáig fajult a dolog - pedig nem akarok több gyereket!- hogy álterhes lettem a létező összes tünettel! szerintem meg fog jönni neked, csak most felborult, esetleg a költözködés miatt is.. vagy stresszes vagy ....

2013. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Stresszelni nem stresszelek semmit. A koltozessel sem. Ott felpakoltunk itt le.:) azért remélem nem fog megjonni. Mindig mondják "ne eld bele magad" de hat az nem olyan egyszerű:). Mikor teszteljek? Örülök,h neked van mar ketto:) sok boldogságot veluk!
2013. nov. 13. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi, tényleg szerencsés vagyok hogy van kettő egészséges gyerkőcöm! :)

a teszteléssel várnék, tudom nehéz!!! de ha nagyon nem bírod akkor végül is mivel már eltelt elég sok idő az együttlét óta megpróbálhatod, de csak is reggeli pisiből és úgy hogy nem ittál előtte semmi/! -mert akkor felhígul a pisi! és legalább 6 órát aludtál előtte- ezt azért szokták, hogy tuti erős pisid legyen! drukkolok azért ha már ennyire várod :)

2013. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ok.köszönöm:)
2013. nov. 14. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!