Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék második...

Nagyon szeretnék második Kisbabát. Nemrég voltunk együtt, és bizakodom, hogy sikerült is. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nos, nekem továbbra is hátrahajló méhem van, így nehezen esek teherbe. Az első hamar összejött. :) Most viszont nagyon szeretnék újra állapotos lenni, csak félek nehezen fog összejönni. Mit tehetnék, hogy sikerüljön hamar? :) Tudom a teszt a későbbiekben úgyis kimutatja, na meg tapasztalni fogom, hogy nem jön meg a havim. Csak kicsit "furcsán" érzem magam ebben a pár hónap leforgása alatt, de pozitívan persze. 33 éves leszek, és nem szeretnék kifutni az időből, talán ez aggaszt.
2013. nov. 14. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ismerek kb 10 hátrahajló méhű nöt és mind elsöre babaás lett vagy ugy hogy nem is akart mág. Hidd el nem ezen mulik. Én meddöségi probléákkal küzfök és ismerek rengeteg sorstársat egyiknek sem ez okozza a problémát. Mivel az elsö is hamar sikerült nagy rá az eésly hogy a tesó is hamar fog. Sokkal inkább mulik a hormonális dolgokon mint a méhed állásán.
2013. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne kombinálj össze vissza mert pont azzal ártasz magadnak meg a párodnak is legtöbbet.


Első hamar összejött semmi okod aggódni.

2013. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszonylag hamar. Azért eltelt egy kis idő, mire sikerült. nem, dehogy kombinálok, nem is értem, hogy miért félek... Igyekszünk összehozni egy Bébit. :)
2013. nov. 14. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!