Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szeptember 27-én volt...

Ha szeptember 27-én volt sexuális kapcsolatom, és tegyük fel teherbe estem, akkor azt már látta volna az orvos a hasi ultrahangon november 19-én? 53 nappal az aktus után. Akkor hány hetes terhes lehettem az ultrahang időpontjában?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen. az 5. héttöl jó esetben lát már petezsákot és a 6. héttöl kell lennie szivhangnak. A heteket az utolsó menstruáció elsö napjától számoljuk. tehát pontos ciklusnál az elsö két hétben még nincs is terhesség hanem a 2. héten történik a megtemrékenyülés a 4. hétnél marad ki a menstruáció (aktus után 2 héttel) és ilyenkor már a teszt is pozitív.
2013. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen! Mindenképpen látta volba a terhességet!
2013. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az hány hetes terhesség lenne? Csináltam tesztet, menci után 9 nappal reggel, de negatív lett. Gyógyszert szedek, nem szeretnék még gyereket. :(
2013. dec. 4. 11:26
 4/14 anonim ***** válasza:
AZ utolsó menstruációd első napjától kell számolni.
2013. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9 nap után korai volt. 2 héttel aktus után mutatja ki leghamarabb. Viszont azóta már rengeteg tünetednek kéne lennie ha babás lennél és az orvos is látta volna már novemberben. Ha gyógyszert szedsz miért gondolod hogy van esélye a terhességnek???
2013. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pont azért,mert vannak tüneteim... :-( mellfeszülés, hasfájás, illetve késett egy napot. A tesztet a kèső menci után 9 nappal csináltam, jóval aktus után.
2013. dec. 4. 11:59
 7/14 anonim válasza:
100%

Igen, látta volna az orvos, biztos nem vagy terhes.

A tünetek valszeg pszichések, a terhességtől való félelem válthatja ki.

De hogy megnyugodj, csináltass most is egy tesztet.

2013. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hasi uh volt vagy kismedencei? Korai terhességet az utóbbival néznek.

Aktus után 53 nappal a terhesség (28 napos ciklushosszal számolva) 9-10 hetes.

2013. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászati rendelésen csinálta az ultrahangot az orvos. Nem tudom mi a különbség a hasi vagy kismedencei uh között. Csak a hasam legalján nézte ultrahanggal, tehát a méhem/petefészek/hógyhólyag felett.
2013. dec. 12. 09:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha 9-10 hetes, azt is látták volna már hasi UH-val, ugye?
2013. dec. 12. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!