Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal előbb jött meg a...

3 nappal előbb jött meg a menstruációm, pedig szinte biztos voltam benne, hogy most sikerült teherbe esni. Nem annyira görcsöl a hasam mint szokott normálisan és kevesebb a mennyiség. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
van rá példa ,hogy valaki menstruál de még is terhes ! csak az a bizonyos vérzés más mint a többi (kevesebb,más az állaga,szine ) ezt pár nap mulva meg tudod és ha te nem olyannak látod mint a megszokott ,akkor menstruácio után tesztelj :)
2013. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak reménykedek. Tudom, hogy nem sok de 3. próbálkozás volt. csak minden menstruációkor hatalmas a csalódottság és elkeseredettség.
2013. dec. 10. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a remény sajnos, nekem is volt ilyen.....
2013. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett, kedves kérdező??
2014. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!