Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok es most...

Lombikos vagyok es most vagyok 2 hetes a visszaültetes utan.2-t ültettek vissza. Kb 10 nap utan enyhe barnázasom volt utana kis verzes es egyik este egy nagy csobbanas a wc-ben. Szerintetek egyik baba megmaradt? Kerlek irjatok.

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
biztosat csak az orvos tud mondani, minél elöbb bezsélj vele.
2013. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
teszteltél már?
2013. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mèg nem teszteltem mert mar majdnem feladtam.de mivel meg most sincs vèrzesem ma tesztelek.holnap hivom az orvost is.

ti is lombikosok vagytok?

2013. dec. 29. 11:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Most teszteltem.sajnos egy csìk.szerintetek van kulonbseg a reggeli elsö illetve a napkozben csinalt teszt között?
2013. dec. 29. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
igen van,holnap reggel tesztelj de csak 10-es erősségű teszttel.
2013. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos lombiknál ennyi idö után már bármikor csináálod a tesztet ki kéne mutatnia. 3 napos embrionál egy hétre rá kimutatja már 6 naposnál már rá 4 napra. ha ikrek akár mégelöbb. Fura hogy még nem hivtak vissza vérvételre az mutatja ki leghamarabb.
2013. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat.Mèg tesztelek reggel egyet, de ez sajnos mar szerintem elment.visszahivtak pentekre vervetelre de akkor jottunk vissza magyarbol hollandiaba.

ti mar babàsak vagytok?

2013. dec. 29. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, Kérdező?
2013. dec. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kèrdèsed.Sajnos szomorùan.Most szeretnèk kihagyni 1-2 honapot.utana ujra belevàgni.Nem adom fel termeszetesen.Csak most nehèz mert ugy erzem az egesz testem atalakult belölről.

te milyen idős lombikos vagy?

2013. dec. 31. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!