Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló abbahagyása...

A fogamzásgátló abbahagyása után több hónapig nem jött meg. Mit tegyek, hogy legyen újra peteérésem?

Figyelt kérdés

6 hónapja hagytam abba, azóta nincs pé-m, meg se jön. 3 hónap után gyógyszerrel meghozta a doki, de azóta megint semmi.

Most elköltöztünk, dokit is váltani fogok, és hormonvizsgálatot kérek... csak nagyon el vagyok kenődve... Nektek hogy sikerült ebből kilábalni?

Várni nem akarok többet, fél év elég volt...


2008. júl. 15. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem rendelekezem ilyen tapasztalatokkal, így csak a józan eszemet használom: én felkeresnék egy olyan dokit, akit a barátnőim vagy ismerőseim ajánlanak és tőle kérnék segítséget!Kitartás és ne feledd, hogy fontos a pozitív hozzállás!
2008. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy elkenődve. Mi 1 éve próbálkozunk. De csak pár hónapja derült ki, hogy a prolaktin szintem (ez egy hormon) nagyon magas. Elkezdtem szedni rá a gyógyszert és természetes vitaminokat is. Most szinte újból kell kezdeni, mert eddig - mint utólag kiderült - esélyem sem volt teherbe esni. Járok vérvételekre, de türelmes vagyok. Tudom, nehéz, de mindenki azt mondja, nem szabad görcsölni, szeressétek egymást nagyon a Pároddal.
2008. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!