Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 3 nappal...

Menstruáció után 3 nappal volt valakinek pozitív terhességi tesztje?

Figyelt kérdés

Csak mert az enyém ilyen, és rendes 4 napos menstruáció mellett nem tudom ez hogy lehetséges???

[link]



2014. jan. 3. 14:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most csináltam még egy vizeletsugarast, másik fajtát, erős pozitív az is...a 10-es teszt meg csak halvány...nem értem hogyan lehetséges, 14. dpo-n rendesen megjött, csak nem görcsöltem, de 4 napig tartott.Ma valamilyen megérzés kapott el délelőtt, hogy néha rámtör a hányinger, illetve érzékenyek a melleim meg a hasam alja, csináltam tesztet és eléggé meglepett, mert 10-es tesztekkel mensi előtt tesztelgettem, hátha, de full negatívak voltak...
2014. jan. 3. 14:18
 2/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy elkezdődött valami, de megszakadt. De az is lehet, hogy valóban terhes vagy. Én várnék egy pár napot és újra tesztelnék. Ha a csík erősödik, akkor terhes vagy, ha nem, vagy halványodik, akkor valószínű, hogy csak elkezdődött valami, de vége is lett.
2014. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hű, elég izgalmas. Lehet babás vagy, csak még menstruélsz mellette. Hanem volt görcsöd az jó jel.Írd meg mindenképp, hogy mi volt!
2014. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Anno 3 éve a lányomat is csak mensikimaradás után kb 5 nappal mutatta a teszt. De mondjuk akkor ki is maradt... Most vettem gyorsan Dm- ben tesztet, pozitív az is. Meg vettem reggelre azt az olcsóbb fajta Clearblue- t is. Elvileg az 50- es teszt, ha az is mutatja az már nem lehet véletlen... Amúgy a tüneteim: étvágytalanság, sokat járok pisilni meg puffadtnak érzem magam.
2014. jan. 3. 18:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és már másfél éve aktivan próbálkozunk a tesón, eddig halvány tesztjeim sem voltak. Vetélést azért zárnám ki mert akkor a " vetélés" napján lett volna valami halvány csíkom és vetéléskor nem termelődik több HCG hogy erösödne a teszt. Sajnos tudom, a lányom 3.terhességből született... Vetélés után 2-3 nappal már halvány csíkom sem volt a teszteken. Reménykefem és ugyanakkor csodálkozom. Ez olyan hihetetlen!:)
2014. jan. 3. 18:17
 6/12 A kérdező kommentje:
jelentem ma reggeli Clearblue határozott ++++ :)))
2014. jan. 4. 06:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Gratulalok :-) boldog baba varast. En is hasonlo helyzetben vagyok nekem decemberben ketszer volt mensesem az utobi dec 26 an.harom napig volt pecseteles es enyhe menses de sajnos negativak a tesztek.
2014. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma voltunk dokinál!Petezsák van eddig, 5 hetes a babó:)
2014. jan. 9. 21:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok, boldog babavárást :)
2014. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ha még vki olvassa...sajnos 6 hetesen csökkenni kezdett a hcg, missed ab lett a vége:S
2014. jan. 21. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!